Kontakt oss

Kontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss, send en email til post@fagerasenhytteeierforening.no, eller ta direkte kontakt med noen i styret

For nye medlemmer:
Send en email til kasserer@fagerasenhytteeierforening.no med navn, hytteadresse/hyttenr, hjemmeadresse, telefonnr og e-postadresse

For allerede eksisterende medlemmer
Adresseendringer, innmelding eller endring av e-post adresse, eller utmelding sendes til kasserer@fagerasenhytteeierforening.no.
Husk også å angi navn og hytteadresse/hyttenr.

Vill du arbeta aktivt i styrelsen? 
Vi har ett spännande styrelsearbete med många kontakter med Trysil Kommun, Destination Trysil, Skistar och Fageråsen Fritid/ AS och självklart med våra medlemmar. Är du intresserad att jobba aktivt i föreningen finns alla möjligheter. Kontakta någon av oss i styrelsen. 

 

Styret

Styret velges av generalforsamlingen.  Normalt holdes Generalførsamlingen  i Fageråsen hver langfredag kl 17.

Styreleder:  Lise Grindal
lisegrindal@live.no
+47 91604735

Nestleder: Christian Krog Jensen
christian@krog-jensen.se
+46 (0)70-6618149

Kasserer: Ole Harald Slemdal  J51
Ole.slemdal@outlook.com
+47 900 81 348

Sekretær: Knut Erik Clausen
knuterik.clausen@gmail.com
+47 91573160

Øvrige medlemmer i styret:
Lars Lidström T50,
familjen.lidstrom.kba@outlook.com
+46 (0)70-543 92 49

Finn G Karlsen
finn.g.karlsen@outlook.com
+

Maria Michels Staffas
mariamichels@live.se
+46 (0)70 674 72 44

Celin Ekeli
celinekeli@hotmail.com
+47 48151249

Marianne Paulshus
marianne_paulshus@hotmail.com
+47 91748310

Varamedlemmer:
Frode Næs Larsen
frode.larsen2@gmail.com
+47 92427820

Rune Roan
rune.roan@gmail.com
+47 95204118

Valgkommitté:
Sveinung Grimsby 514
sveinung@grimsby.no
+47 95204118

Åsa Reman
asarenman@hotmail.com
+47 41361495