Kontakt oss

Kontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss, send en email til post@fagerasenhytteeierforening.no, eller ta direkte kontakt med noen i styret

For nye medlemmer:
Send en email til kasserer@fagerasenhytteeierforening.no med navn, hytteadresse/hyttenr, hjemmeadresse, telefonnr og e-postadresse

For allerede eksisterende medlemmer
Adresseendringer, innmelding eller endring av e-post adresse, eller utmelding sendes til kasserer@fagerasenhytteeierforening.no.
Husk også å angi navn og hytteadresse/hyttenr.

Vill du arbeta aktivt i styrelsen? 
Vi har ett spännande styrelsearbete med många kontakter med Trysil Kommun, Destination Trysil, Skistar och Fageråsen Fritid/ AS och självklart med våra medlemmar. Är du intresserad att jobba aktivt i föreningen finns alla möjligheter. Kontakta någon av oss i styrelsen. 

 

Styret

Styret velges av generalforsamlingen.  Normalt holdes Generalførsamlingen  i Fageråsen hver langfredag kl 17.

Styreformann:  Maria Michels Staffas  535 (M135)
mariamichels@live.se
+46 (0)70 674 72 44

Nestleder: Christian Krog Jensen
christian.krog-jensen@KIinnovations.se
+

Kasserer: Ole Harald Slemdal  J51
ole.slemdal@sparebank1.no
+47 900 81 348

Sekretær: 
Sveinung Grimsby 514
sveinung@grimsby.no
+47 95204118

Øvrige medlemmer i styret:
Lars Lidström T50,
familjen.lidstrom.kba@outlook.com
+46 (0)70-543 92 49

Knut Erik Clausen
knuterik.clausen@affinioninternational.com
+

Finn G Karlsen
finn.g.karlsen@outlook.com
+

Varamedlemmer: 
Olle Svensson
olle.svensson@ericsson.com

Rune Roan 
rune.roan@lsa.no 

Valgkommitté:
Frode Næs Larsen
frode.larsen2@gmail.com